Львів’ян запрошують на благодійну виставу у Перший театр

748 0
Кошти збиратимуть на лікування мистецтвознавиці, журналістки та редакторки Наталки Космолінської, яка бореться з раком
Фото з Facebook-сторінки Юлії Хомчин

Фото з Facebook-сторінки Юлії Хомчин

Завтра, 3 січня, у Львові відбудеться благодійна вистава «Проданий сміх», кошти від якої збиратимуть на лікування мистецтвознавиці, журналістки та редакторки Наталки Космолінської, яка бореться з раком із метастазами в печінці.

«Це гучна прем'єра 2018 року, яка за перший місяць показу встигла полюбитися багатьом та отримала чимало схвальних відгуків. Рекомендуємо для сімейного перегляду», — розповідають організатори.

Виставу можна переглянути о 18.00 год. у Першому театру, що на вул. Гнатюка, 11. Запрошення на цю виставу можна попередньо забронювати за телефоном (032) 255 33 30 або в касі театру. Вхід — благодійний внесок дорівнює 100 грн.

Довідка

Наталія Космолінська — критикиня та історикиня мистецтва. Навчалася у Київській академії мистецтв і архітектури, на факультеті історії і теорії образотворчого мистецтва (1988-1994). Закінчила Київський інститут культури, бібліотечний факультет (1982-1986). Редакторка мистецької сторінки Інтернет-порталу «Zbruc». У минулому — заступниця директора з виставкової роботи Львівського Палацу Мистецтв, головна редакторка журналу «Real Home» (Львів) та редакторка мистецьких програм Львівського обласного радіо.

На лікування мистецтвознавиці потрібно 50 000 доларів. Впродовж січня-лютого Наталка повинна почати таргентну терапію в Ізраїлі, де у неї з'явиться шанс на одужання.

 

 


Читайте також: