Львів’ян запрошують на благодійний концерт для збору коштів «Центру опіки сиріт» УГКЦ

865 0
Виступатимуть хори «Гомін», «Грація» та духовий оркестр.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

У неділю, 24 лютого, у Львові в Центрі Довженка на Сихові відбудеться благодійний концерт на підтримку «Центру опіки сиріт» УГКЦ. Про це Tvoemisto.tv повідомили організатори заходу.

Нагадаємо, «Центр опіки сиріт» збирає кошти, щоб викупити у Львівської облради приміщення на вулиці Короленка, 7.

Концерт відбудеться о 18:00. У ньому візьмуть участь Львівський муніципальний хор «Гомін» (художній керівник та диригент Руслан Ляшенко), хор «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв (диригент Анна Немерко), духовий оркестр Львівського коледжу культури і мистецтв (керівник та диригент Михайло Хованець) та студенти 3-го курсу режисерської групи Львівськ.коледжу культури і мистецтв (викладач Ярослава Богонюк).

Читайте також: Львівська облрада відмовилась передати приміщення інтернату Центру опіки сиріт УГКЦ

«Центр опіки сиріт» має зібрати 29 млн грн – це початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон. За словами отця Романа Прокопця, який опікується Центром, станом на минулий тиждень благодійники пожертвували на ініціативу 250 тис. грн, близько $2 тис. та 750 євро. Він також висловив сподівання, що у випадку, якщо кошти зібрати не вдасться, то благодійник, що викупить приміщення, передасть його Центру.

Раніше на Короленка, 7 у Львові діяв інтернат, з яким Центр мав угоду. УГКЦ досі використовує приміщення для складу речей на потреби сиріт, військових, сімей у кризі. У подальшому тут хочуть організувати гуртки для дітей, які опинились у складній життєвій ситуації, реабілітаційний та психологічний кабінети, приміщення для проживання діте, які приїжджають у табори Центру тощо.

Читайте також: Соціальне сирітство: як визволити дітей із сімейного пекла

Охочі допомогти Центру можуть зробити це за реквізитами:

Р/р 26003053749934 ПАТ «ПриватБанк»
МФО 325321 ЄДРПОУ 37527309 Призначення платежу – «добровільна пожертва», отримувач – місія «Центр опіки сиріт» УГКЦ (Львів, площа Святого Юра, 5).

Контактні номери: 097 295 36 06, 096 749 79 80. Для зручності також подаємо номер картки о. Романа Прокопця, голови місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ: 4731 2191 0516 0588 Призначення платежу – «добровільна пожертва», отримувач – Прокопець Роман Володимирович.


Читайте також: