Львів’ян запрошують на благодійний сімейний фестиваль у парку

1830 0
Сімейний фестиваль «Дивогонка» проходитиме 1 жовтня з 10:00 до 17:00 у Стрийському парку, біля кінотеатру «Львів».
фото: facebook.com/groups

фото: facebook.com/groups

Традиційні перегони, майстер-класи,  творчі заняття та багато іншого. А кошти з благодійних внесків пластуни передадуть на встановлення дитячого майданчика у сквері Святого Юра.

«Ми плануємо, щоб це стало традицією, громада міста може будувати місто. Ми робимо фестиваль для всієї родини, а далі щороку хочемо бачити результат цього фестивалю: нова гірка, гойдалка, пісочниця. Чому б і ні», – зазначає Квітослава Пасічник, організатор фестивалю.

До участі у фестивалі запрошуються діти від 2 до 10 років та їхні батьки.  На відвідувачів чекають веселі розваги від пластунів, організаторів фестивалю, море сміху, а головне традиційні перегони на велосипедах.

Умови участі: участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипед раніше – то навіть від 1,5) до 10 років. Медалі і призи отримують всі учасники. Заїзди формуються по діаметру коліс та віку, і якщо є достатня кількість учасників – по статі.

На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загально прийнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці. Дітей, які не матимуть шоломів, велошоломами забезпечить партнер.

Щоб взяти участь у фестивалі потрібно заповнити он-лайн форму до 29 вересня 2016 року, а також стежити за подіями фестивалю на сторінці у Фейсбуці

Реєстраційний внесок від 50 гривень за першу дитину та від 30 за кожну наступну.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар