Львів'ян запрошують на двогодинну велопрогулянку

737 0
Проведення заходу «На швидкості життя» на площі біля Львівського національного академічного театру опери і балету ім. С. Крушельницької запланували на 12 вересня з 12.00 до 20.00 год.

Мета заходу – популяризувати здоровий спосіб життя, інформує прес-служба Львівської міської ради.

До початку пробігу львів’янам нагадають про буденні радощі, які допомагають підтримувати здоров’я. Символічний музей «Червона книга здорового життя» діятиме з 12.00 год на площі біля оперного.

Це буде такий символічний музей, який складатиметься з 12-ти прозорих пластикових кубів, у кожному з яких буде знаходитись те, що примушує згадати про звичайні повсякденні речі, які допомагають жити здорово.

О 17.30 год формуватимуть колону для велопробігу. А розпочнеться він о 19.00 год. Маршрут велопробігу: площа біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької - проспект Свободи – площа Різні – проспект В. Чорновола – вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького – розв’язки кільцевої дороги (Е-40, М-60, Н-17, в напрямку Києва) – до 20 км у напрямку Києва.

Кількість учасників велопробігу – 60 осіб основної групи, до якої матимуть змогу приєднатись всі охочі ( прогнозована середня кількість учасників на різних етапах маршруту – 300 осіб).

Контактна особа - Олена Тараненко, тел.: 050 382 63 74.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар