фото: pohodushki.org
Як інформують організатори фестивалю, у програмі: виступи OtVinta!, Мері, Оратанія, Piano, Carbon, Joryj Kłoc, Абу-Касимові Капці, Мій батько п'є; квест «Скарби Скарбека»: вільне падіння на аербег, пейнтбол, каякінг, бої сумо, скелелазіння, паркур та багато іншого; заплив на саморобних плавзасобах «Всі на всьому»; дуатлон «Забіг по болоту, заплив по Дністру»; регата на катамаранах і байдарках; паркур-фест; велопробіг Львів-Березина тощо.
Також на території Фестивалю буде відведене місце для наметового містечка. Організатори не надають табірне спорядження у прокат. Також діятиме польова кухня.
Детальна програма фестивалю:
27 травня
18:00 початок заїзду гостей Фестивалю
20:00 «чаювання» з Любком Дерешем та Юрієм Журавлем
00:00 екскурсія по зоряному небу від команди журналу «Вселенная, пространство, врємя»
28 травня
08:00 велопробіг учасників Фестивалю – Львів-Березина
10:00 старт регати 10-місних катамаранів і 4-місних байдарок с. Розвадів – с. Березина
12:00 початок роботи майстрів-різб’ярів над проектом «Дністровські баби: увіковічнення історії»
12:00 початок квесту «Скарби Скарбека»
14:00 400-метровий заплив «Всі на всьому» (вимоги: сконструювати плавзасіб з 10-ма кульками блакитного кольору; рятувальні жилети забезпечуються організаторами)
15:00 змагання з перегонів на каное
15:00 початок паркур-фесту
16:00 змагання Street Workout
17:00 перегони на собачих упряжках
19:00 виступи гуртів Carbon, Оратанія, OtVinta, Piano
29 травня
11:00 продовження квесту «Скарби Скарбека»
11:00 змагання з кануполо,
11:00 mix-fight
12:00 змагання з паркуру
14:00 змагання з дуатлону «Смуга перешкод». Партнер етапу - український бренд туристичного спорядження Turbat
15:00 змагання з ножового бою
19:00 виступ гуртів Мій батько п’є, Абу-Касимові Капці, Joryj Kłoc, Мері, нагородження переможців квесту «Скарби Скарбека»
21:00 ватра
22:00 закриття Фестивалю
Придбати квитки на будь-який день (або і на усі три) та дізнатися деталі про фестиваль можна за посиланням.
Опублікувала Наталія Середюк