Львів’ян запрошують на фестиваль LvivMozArt. Програма, локації, вартість

4992 0
18-25-го серпня у Львові пройде Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt — мистецький проект, який об'єднуватиме найкращих музикантів України та світу.
фото Богдана Ємця

фото Богдана Ємця

Чому Львів?

Львів — унікальне місто на перехресті східної та західної музичних культур, яке гідне приймати один із найпотужніших фестивалів класичної музики в Європі.

Чому Моцарт?

Франц Ксавер Моцарт — син геніального Вольфганга Амадея Моцарта, знаний педагог, піаніст, диригент, композитор. У 1808–1838 рр. жив у Львові й активно творив музичне середовище міста. Він заснував хорове Товариство святої Цецилії, яке стало, по суті, першою музичною спілкою міста, що створило нову європейську традицію виконання класичної музики. Тож львів’яни можуть пишатися, що постать Франца Ксавера причетна до історії Львова.

Inspired by Mozart. Чому LvivMozArt?

"Натхнені Моцартом, який свого часу змінював Львів, сьогодні ми творимо нову музичну історію, нові формати та нові традиції", — зазначають організатори.

Читайте також: Оксана Линів: Українська музична освіта значно краща за західноєвропейську

*програма оновлюватиметься

Як зазначили сьогодні під час прес-конференції, квитки на фестиваль коштуватимуть 200 — 800 гривень, чимало подій будуть безкоштовними. Детальніше читайте на офіційному сайті.

Нагадаємо, як розповів під час грудневого концерту-тізеру Tvoemisto.tv львівський ресторатор, один із організаторів фестивалю Марк Зархін, ініціатором фестивалю стала Оксана Линів, яка народилася в Бродах, вчилася у Львівській консерваторії, працювала диригенткою Мюнхенської опери, а тепер очолює оперу Ґраца і філармонійний оркестр цього ж австрійського міста.

Детальніше читайте за посиланням: Моцарт у депо. У Львові відбувся концерт-тізер фестивалю «LvivMozArt». Фоторепортаж

Партнерська публікація


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар