Львів’ян запрошують на громадські слухання про сміттєпереробний завод

1006 1
Слухання організовує Мінприроди.
Ілюстративне зображення. Джерело: прес-служба ЛМР

Ілюстративне зображення. Джерело: прес-служба ЛМР

25 січня у Львові відбудуться громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Яким буде сміттєпереробний комплекс у Львові. Візуалізація

Слухання організовує Міністерство екології та природних ресурсів. Організатори мають на меті дати оцінку впливу майбутнього комплексу на довкілля району та міста.

Громадські слухання відбудуться о 15:00 у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації. Протокол та звіт про громадське обговорення з пропозиціями учасників опублікують у Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля одночасно з висновком з оцінки впливу на довкілля.

Читати також: «Та набийте їм морди»: Як пройшли слухання щодо будівництва сміттєпереробного комплексу

Нагадаємо, у лютому 2018 року у Львові оголосили тендер на проект сміттєпереробного заводу. На початку червня міський голова Львова Андрій Садовий підписав угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку про надання кредиту на 35 млн євро для будівництва сміттєпереробного комплексу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Тендер на будівництво оголосили 9 червня. На перший етап тендеру пропозиції подали 12 компаній. До другого етапу тендеру пройшли 5 компаній. Наприкінці року міськвиконком погодив проектування майбутнього комплексу.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
21 Січня, 2019 10:40
666 ... в часи радянської влади усі розумілися у футболі і в політиці ... наразі усі розуміються навіть у сміттєпереробці ...