Львів’ян запрошують на квест до 75-річчя УПА. Як взяти участь

626 0
Змагання з елементами спортивного орієнтування пройде у переддень річниці 13 жовтня.
фото: cablook.com

фото: cablook.com

13 жовтня з 17:00 до 19:00 у центральній частині Львова відбудеться безкоштовний квест, приурочений 75-річниці з дня заснування УПА. Про це йдеться на сторінці заходу у Facebook.

Долучитися до змагання запрошують школярів та молодь віком від 15 років. У команді має бути від 3 до 5 осіб. Щоб зареєструвати команду, необхідно вказати в коментарях до події на Facebook її назву та гасло (має бути пов’язане з історією УПА), а також затегати її членів. До участі допустять перші п’ять команд, які правильно виконали умови реєстрації. Підтвердження реєстрації та старт квесту відбудеться на площі Ринок біля головного входу в Ратушу.

Читайте також: У кількох школах Львова уроки проведуть «лицарі». Перелік

Учасники квесту отримають карти центральної частини Львова із нанесеними кольоровими точками та контрольні картки для відміток про проходження цих точок і виконання завдань. Будуть точки як із зав данями, так і без них. Команда вирішує самостійно, у якому порядку їх проходити.

За проходження контрольної точки команда отримує 10 балів, за виконання завдання – ще по 10 балів. Переможцем стане та команда, яка збере найбільшу кількість балів за найкоротший термін, але не пізніше 19:00. Для команд, які фінішують одночасно з однаковою кількістю балів, передбачене додаткове запитання.

Детальнішу інформацію про квест можна отримати в управлінні молоді та спорту ЛМР за телефонами 032-297-58-74, 032-297-57-44, або в к. 521 на пл. Ринок, 1.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар