Львів’ян запрошують на міжконфесійну молитву до Гарнізонного храму

1488 0
За доброю традицією, щороку під час відзначення Дня міста, організовують спільну екуменічну молитву представників духовенства різних конфесій за місто та його мешканців. Цьогоріч молитва відбудеться у неділю, 8 травня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що на вулиці Театральній, 11.
Фото: фейсбук-сторінка Гарнізонного храму

Фото: фейсбук-сторінка Гарнізонного храму

«У День міста традиційно духівники та миряни усіх конфесій збираються на спільну молитву, щоб просити в Бога ласк для розвитку й процвітання Львова, доброго життя усіх мешканців та єдності й миру в нашій країні. Так як цьогоріч 8 травня випадає також День пам’яті і примирення, то молитимемось за усіх полеглих воїнів і Другої світової війни, і сучасної війни, яка триває на сході України, усіх борців за нашу волю й незалежність. Запрошуємо усіх до Гарнізонного храму, який став місцем спочинку багатьох наших воїнів, щоб у духовній єдності попросити миру й злагоди для всього нашого народу», – зазначає Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики ЛМР.

Початок молитви о 14:00 годині.

Читайте також: Із нагороди ювілею Львова створять 460 відеороликів. Де подивитися?

Нагадаємо, програма заходів святкування 760-річчя Львова охопить період від 1 травня до 24 серпня. Усі події, які відбуватимуться в цей період у Львові, проходитимуть під слоганом 760 унікальних історій міста.

Традиційно, заплановане проведення урочистих зборів, де будуть вручені почесні нагороди «Шляхетна львівська родина», «Львів’янин року», «Почесний громадянин міста Львова». Центром міста пройде театралізована хода з лицарями на конях.

Окрему спортивну програму готують на локації біля пам’ятника А. Міцкевичу. Розглядається можливість проведення еко-проекту на пл. Старий Ринок. Також у різних локаціях в центрі міста будуть концерти класичної музики. Зараз ведуться перемовини щодо виступів танцювальних театрів та театру тіней.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: