Львів'ян запрошують на музичну виставу до Підгорецького замку

6930 0
18-го травня до Міжнародного дня музеїв Підгорецький замок відкриє двері для відвідувачів.
фото: Олександр Бистріков

фото: Олександр Бистріков

18-го травня о 21:00  в Підгорецькому замку в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв відбудеться сценічне виконання «Історії солдата» Ігоря Стравінського – музичної драми для читця, трьох танцівників та інструментального септету. 

Львівські виконавці – актор Юрій Глущук; танцюристи Олена Мицко, Олег Ласка та Юрій Мартин; інструментальний септет Львівської філармонії, диригент Сергій Хоровець та хореограф-постановник Сергій Наєнко – вдруге представлятимуть цей театральний твір Стравінського. Уперше вони показували свою постановку у Львові у жовтні 2016-го року в рамках Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», повідомили у прес-службі Львівської обласної філармонії.

Читайте також: Куди поїхати на вихідні зі Львова: у мандрівку замками «Золотої підкови» 

Вартість квитків – 150 гривень (трансфер автобусом зі Львова (від ЛОДА) до Підгорецького замку та назад, розважальна програма, кейтерінг та перегляд театральної постановки).

Довідка. Підгорецький замок – один з найцінніших замків Центрально-Східної Європи, пам’ятка архітектури національного значення, замок XVII-XVIII століття, епохи пізнього Ренесансу і бароко. Через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Підгорецький замок увібрав історичний колорит кількох країн – України, Литви, Польщі, Австрії і навіть США, адже він пов’язаний із американською історією часів Другої світової війни.

Читайте також: Концесія замку в Підгірцях: шанс на порятунок чи загроза?

2008-го року Всесвітній фонд пам’яток вніс Підгорецький замок до Переліку 100 пам’яток світу, що потребують негайної реставрації. На сьогодні у Підгорецькому замку, який ще називали "польським Версалем", відкрито музей, де проводять реставраційні роботи.

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар