У Львові відбудеться фестиваль LvivMozArt. Програма

1463 0
Фестиваль присвячений молодшому синові Вольфґанґа Амадея Моцарта, Францу Ксаверу, талановитому композитору, що жив у Львові.
Прес-служба ЛМР

Прес-служба ЛМР

У Львові презентували програму заходів Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt, який вже вдруге відбуватиметься у Львові з 13 по 22 липня. З програмою фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайті LvivMozArt.

Головні події фестивалю відбудуться на території Палацу Потоцьких. Цей концертний майданчик називатиметься Mozart Arenа.

«Однією з гловних ліній фестивалю буде розробка та представлення  концертних інсталяцій у незвичних локаціях», – повідомила Оксана Линів під час прес-конференції. Саме тому вже традиційно залучатимуть локації трамвайного депо (вул. Сахарова), гарнізонного Храму, Собору св. Юра та Львівської Філармонії.

Читайте також: Оксана Линів: Українська музична освіта значно краща за західноєвропейську

Окрім цього, однією з нових локацій буде Свірзький замок та та деякі інші історичні локації. У Свірзькому замку, зокрема, вперше презентують прем'єру постановки опери Бортнянського «Алкід». 

«Ця локація розрахована лише на двісті місць, тому атмосфера має бути особливою», – говорить Оксана Линів.   

У Львівській Опері заплановано виступ Молодіжного Симфонічного Оркестру України/YsOU з унікальною програмою «Eco-symphony» під егідою Оксани Линів. У цьому році особливу увагу звернули на  дитячу програму, яка стане одним із акцентів цьогорічного фестивалю. «Привчаючи наших найменших слухачів та глядачів до класичної музики ми можемо бути впевнені у духовних цінностях нашого народу через декілька десятків років», – сказала вона.

Читайте також: 10 фактів про львівського Моцарта

22 липня у Львові на Закритті фестивалю LvivMozArt прозвучить оригінальна скрипка В.А.Моцарта. Скрипка належала та використовувалась В. А. Моцартом під час його останніх років життя у Відні. Окрім того, обов’язковою частиною програми буде виконання «Реквієм» Моцарта.

Ганна Аргірова

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!