Львів'ян запрошують на мовний вишкіл. Як долучитись

1321 0
Львів'ян запрошують на курс «Мовний вишкіл» , що складається із трьох незалежних тренінгів з орфографії, пунктуації, орфоепії.»
фото: vkurse.zp.ua

фото: vkurse.zp.ua

Організовує такі курси "Аґрус. Школа риторики та ораторства Ірини Снітинської". «Мовний вишкіл. Пишемо правильно» допоможе школярам, які готуються до іспитів, а також журналістам, тренерам, політикам та усім, хто працює зі словом та хоче краще знати рідну мову й писати грамотно. 

За словами організаторки вишколу Ірини Снітинської, основною мотивацією зробити такий курс стала тотальна неграмотність в інтернеті. «Запрошую всіх, хто працює зі словом. Всіх, хто хоче навчитись, навіть для себе, гарно говорити українською. Мова стає чистішою, з нашої мови забирають російські слова, і це добре. Наш тренер Мар'яна Наумук придумує такі роздаткові матеріали та пояснення, які ви ніде більше не знайдете», – розповіла вона.

У програмі вишколу:

«Розбір польотів» найкаверзнішим словам, у написанні яких найчастіше з'являються помилки.

Визначення дуже поширених мовних огріхів та про те, як їх уникнути.

Коли вживати велику літеру, як правильно запитувати про час і звертатися до свого співрозмовника.

Без довідників приборкувати слова іншомовного походження. 

Коли?

18-19 листопада

Деталі та запис: (097) 864 99 56

Партнерська публікація

 

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!