Львів’ян запрошують на нічні чування до собору святого Юра

2056 0
Львів’ян запрошують долучитися до молитви за мир в Україні.
фото: news.ugcc.uа

фото: news.ugcc.uа

В Архикатедральному соборі св. Юра біля чудотворної ікони «Милосердя Двері» з 9 на 10 вересня (з п’ятниці на суботу) відбудуться молитовні нічні чування. Початок о 20:00 год.

Під час чувань молитимуться у  наміренні за припинення війни і за мир в Україні, за опіку Пресвятої Богородиці та Боже благословення для українського народу.

Запрошують долучитися до спільної молитви.

Додамо, у рамках святкових урочистостей із нагоди посвячення Храму Святої Софії – Премудрості Божої УКУ 10 вересня у Львові відбудеться молитовна хода від Архикатедрального Собору св. Юра до церкви Святої Софії – Премудрості Божої. Під час ходи нестимуть Ярославську чудотворну ікону «Милосердя двері».

Очолить ходу Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав, до участі запрошені єпископи. «Ввесь тиждень перед молитовною ходою триватиме Синод єпископів УГКЦ. Літургія в храмі Святої Софії – Премудрості Божої – це завершення Синоду», – розповідає о. Тарас Островський із духовно-пасторального відділу УКУ. Молитовна хода розпочнеться 10 вересня о 16:00 год. із молебня до Милосердя Божого у Архикатедральному Соборі св. Юрія.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: