Львів'ян запрошують на перший креативний ранок. Програма

1408 0
Першу безкоштовну лекцію про обдарованість в рамах проекту CreativeMornings у Львові проведе відеодизайнер Роман Дзвонковський.
фото: flickr.com

фото: flickr.com

18 серпня на платформі Prostir у Парку культури та відпочинку (вул. Лижвярська, 42) відбудеться перша безкоштовна лекція-сніданок в рамках проекту CreativeMornings. Про це йдеться на сторінці події в мережі Facebook.

Лекцію про геній та обдарованість «Зроби себе сам» проведе відеодизайнер та stop-motion аніматор Роман Дзвонковський. Він розповість, як щодня підживлювати свою креативність, про силу терпіння, наполегливості та щоденної праці, а також про важливість середовища і людей, які допомагають іншим розкрити свого генія.

Програма креативного ранку:

8:00-8:30 - реєстрація

8:30-8:45 - Mindfulness від Роксолани Кравчук

8:45-9:15 - лекція спікера та питання від аудиторії

9:15-9:50 - неформальне спілкування за кавою

9:50-10:00 - час для міні-оголошень та пропозицій.

Для участі необхідна попередня реєстрація, яка відкриється за 5 днів до заходу.

CreativeMornings - серія безкоштовних сніднків-лекцій, які проводяться з 2008 року у 173 містах по всьому світу раз на місяць. В Україні цей рух існує вже в Києві та Одесі. Як розповідає одна з організаторок проекту у Львові Надії Михалевич, ідея відкрити тут філію CreativeMornings народилася в її подруги, проектної менеджерки ІТ Анастасії Сіренко. Її підтримали Олена Хомічак та Дзвінка Завалій.

«Щоб відкрити львівське представництво, ми зробили відео-заявку, заповнили аплікаційну форму і чекали часу, коли нас сконтактують з організаторами. Потім у нас було інтерв’ю, і за кілька днів нам повідомили, що хочуть, аби ми проводили ці ранки у Львові», - говорить Надія.

За її словами, Нью-Йоркський офіс щомісяця розсилає всім філіям загальні теми, забезпечує брендованими матеріалами та різними гайдами. Проте відповідальність за організацію заходу на місці, звуження теми, вибір спікера, пошук партнерів несуть місцеві ініціатори.

«Подія сама безкоштовна. Крім того, ми пропонуємо відвідувачам безкоштовну каву та снеки. Щоб покрити витрати, шукаємо партнерів. Наприклад, зараз кавою нас буде забезпечувати кав'ярня "Світ кави". "Видавництво Старого Лева" надасть книги на подарунки для спікерів та найактивніших учасників. Про проведення першого ранку ми домовилися з платформою Prostir», - пояснює дівчина.

У планах організаторок - проводити такі зустрічі, як мінімум, впродовж року, а також знайти для цього постійних партнерів та приміщення.

«Ми хочемо зламати стереотипи. Ми звикли думати, якщо людина не малює щось, не пише вірші, не співає, то вона не креативна або має менше креативності, ніж інші. Наше ж гасло: «Everyone is creative», креативним є кожен з нас, - каже Надя. - Спектр тем CreativeMornings дуже широкий. Ми хочемо допомогли людині познайомитися з цікавими людьми, винести із ранку щось корисне, надихнутися, дізнатися щось нове».

Анна Журба

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар