Львів'ян запрошують до участі у міжнародній програмі для активістів

1366 0
Польсько-українсько-білоруська програма для активних громад «Сусіди 3.0» відкриває набір на 2016 - 2017 рік. Прийом заявок триває до 18 березня.
фото: britishcouncil.org.eg

фото: britishcouncil.org.eg

Основними цінностями, на яких базується програма, є солідарність, відповідальність, рівність, різноманіття, демократія, відкритість, а також критичне мислення. Організатори підтримують тих, хто на практиці хоче довідатися про ці цінності через співпрацю з іншими та реалізацію своєї ідеї. Програма була створена на основі «Майстерні громадської активності» і представляє ті самі цінності.

«Яким, на твою думку, є ідеальне місце для життя? Безпечне, таке, що надихає, повне доброзичливих людей, які цікаво й творчо проводять час разом? Чи це простір, де можна дискутувати на важливі теми, дізнатися щось нове та зустріти людей з різних культур та середовищ? Місце, де перетинаються різні теорії і стилі життя, а люди хочуть ділитися та співпрацювати? Якщо ти сповнений енергії та ідей, як зробити, аби таких місць було більше, але не знаєш, з чого розпочати, запрошуємо на польсько-українсько-білоруську програму для місцевих активістів «Сусіди 3.0». Ми даємо поради, підтримуємо, надихаємо, допомагаємо, забезпечуємо конкретними засобами та знаннями, а також створюємо простір для реальної зустрічі активних людей з Польщі, України та Білорусі», – інформують організатори.

Програма триває від травня 2016 до червня/липня 2017 року. Протягом цих місяців учасники зустрічаються на міжнародних тренінгах, здійснюють сусідські візити та працюють у своїх місцевих громадах. Програма розглядає місцеві проекти та волонтерство як засоби суспільних змін.

Обрані команди запрошуються на одну з трьох Перших Зустрічей. Кожна семиденна зустріч в Польщі, Україні чи Білорусі відбудеться в травні 2016 року.

Під час подачі заявки треба обрати одну з поданих тем:

Тема 1: «Старі-нові кордони: міграція, інтеграція, ізоляція» (07.05 – 14.05.2016).

Тема 2: «Трансформація мислення: автентичність і технологія» (07.05 – 14.05.2016).

Тема 3: «Для чого нам сусідство? Виклики та рішення» (14.05 – 21.05.2016).

Програма розрахована на людей віком від 18 до 35 років, які мешкають в Польщі, Україні, Білорусі та хочуть розпочати свою пригоду з активізацією місцевих громад. До співпраці запрошують людей з різних місцевостей та з різним рівнем освіти. «Ми відкриті як для студентів, так і тих, хто вже закінчив навчання, волонтерів неурядових організацій і тих, то не має жодного відношення до будь-яких установ, працевлаштованих та безробітних, жителів міст та сіл. Ми приймаємо індивідуальні заявки та заявки від місцевих груп, що складаються з двох людей, які мають ідею проекту або зміни в своєму оточенні. Діяльність може також мати міжнародний характер, тобто бути втілена спільно учасниками з Польщі, України та Білорусі»,  – інформують організатори.

Детальний графік програми 2016/2017 можна знайти на сторінці. Заявки приймають до 18 березня 2016 року, для участі достатньо заповнити цей формуляр для реєстрації.

Контакти для доідок: Марта Ґавінек-Даґарґулія marta.gawinek@sasiedzi3.org, Іванна Чупак ivanna.chupak@susidy3.org, Катажина Дорота katarzyna.dorota@sasiedzi3.org.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!