Львів'ян запрошують на традиційні гаївки у Шевченківський гай. Програма

2826 0
На вході до Музею відвідувачів залучатимуть до давньої гаївки «Кривий танець», рухаючись якою потраплятимуть у вир дійства.
фото: Євгеній Кравс

фото: Євгеній Кравс

8 та 9 квітня у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківському Гаю) у Львові відбудуться традиційні фестини «Великдень у гаю».

На вході до Музею відвідувачів залучатимуть до давньої гаївки «Кривий танець», рухаючись якою потраплятимуть у вир дійства. Крім цього, на фестинах діятимуть святкові галявини: «Гаївкова», «Молодіжна», «Лицарська», «Дитячі розваги», «Вербові котики».

Читайте також: Парк сімейного відпочинку. Яким буде Шевченківський Гай через 10 років

У програмі святкувань передбачений політ на повітряній кулі, відкриття експозиції «Козацький човен XVII ст.», великодній флешмоб «Алеєю Благословення», який має об’єднати понад 1000 осіб, виступи етногуртів, привітання від християнських спільнот, громадських організацій, майстер-класи та презентації народних ремесел.

Крім цього, відвідувачі зможуть взяти участь у благодійній акції «Допоможи політв’язням» і благодійному аукціоні писанок, а також долучитися до давнього обряду «Волочебний», пориндзювати із троїстими музиками (риндзівки — це хвалебно-великодні пісні) та похристоскатися.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар