Львів’ян запрошують на відкриття експериментального театру на Підзамче

1696 2
Прем’єра першого перформансу «Чужинець на чужині» нового театрального проекту «Гершом» відбудеться 26 і 27 січня о 20:30 у незвичній локації: закритій частині ще працюючого заводу.
автор фото: Вадим Рибін

автор фото: Вадим Рибін

«Чужинець на чужині» є експериментом акторів та американського режисера Сеза Баумріна, де задіяно різні види мистецтва: від танцю до музики, від поезії до пластики. У своїй роботі режисер спільно з акторами використовує свідому імпровізацію, натомість відмовляються від класичних «постановочних» вистав, – інформують організатори.

Новий театральний простір має стати майданчиком для молодих акторів для реалізації власних творчих ініціатив.

Місце: вул. Заводська 31, 5-тий поверх

Час: 26 і 27 січня о 20:30

Вхід вільний.

Зарезервувати місце можна тут: gershom.theatre@gmail.com або за контактами: 0682217683, 0935075299

Довідково. Gershom • Гершом – це театрально-перформативний проект акторів, що базується у Львові. Він виник завдяки співпраці молодих львівських акторів та американського режисера Сеза Баумріна.  Гершом є образом сучасного чужинця, який блукає різними континентами задля пошуку та розуміння власної ідентичності. Сез Баумрін – режисер групи Gershom та Subpoetics International- є професором театрального мистецтва в університеті криміналістики ім. Джона Джея Міського університету Нью-Йорка, літературним керівником Лабораторії акторської майстерності, автором есеїв про театр Евдженіо Барби, Єжи Гротовського та Леся Курбаса. Сез Баумрін навчався у Єжи Гротовського у Нью-Йорку в 1981-1984 роках та був учнем і колегою Евдженіо Барби з 1985 року. Також Сез як режисер поставив більш ніж 60 опер, вистав комерційного театру, експериментальних робіт, серед яких, зокрема, «Казки Гофмана» Ж. Оффенбаха, «Медея» Д. Мійо, «Коли мине п’ять років» Г. Лорки, «Життя це сон» П. Кальдерона, «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра, «Гедда Габлер» Г. Ібсена, «Медея» Евріпіда, «Учасниця весілля» К. Маккалерс.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
19 Січня, 2017 08:17
Твоє Місто Богдане, дякуємо, що повідомили автора фото. Вже підписали)
18 Січня, 2017 17:20
Богдан Хочу зауважити, автор фото - Вадим Рибін.
Виправте, будь ласка. Дякую!