Львів'ян запрошують на відкриту лекцію судді із США

832 0
24 травня Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Тімоті Тимковича, Голови Суду Денвера, Колорадо, Десятий окружний апеляційний суд, США. Участь у заході можуть взяти усі охочі за умови попередньої реєстрації.

Тімоті Тимкович у Львові прочитає лекцію «The Importance of Judicial Leadership for Promoting Public Trust and Confidence in the Judiciary/Важливість суддівського лідерства для забезпечення суспільної довіри та впевненості у судівництві». Взяти участь у ній можна буде 24 травня о 15:00 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а, Великий зал). Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Відкрита лекція Тімоті Тимковича відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який Школа права УКУ реалізовує у співпраці та за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Мова заходу – англійська. Організатори забезпечать синхронний переклад українською мовою.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на сайті Твоє місто за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/ а також на Facebook-стоірнці Твого міста. Початок трансляції – завтра о 15:00.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Партнерська публікція


ТЕГИ: УКУ, лекція

Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар