Львів’ян запрошують на виставку тематичних інсталяцій «Відлуння Чорнобиля»

1255 0
Завтра, 21 квітня, львів’ян та гостей міста запрошують на відкриття виставки інсталяцій «Відлуння Чорнобиля». Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: stroyobzor.ua

фото: stroyobzor.ua

Виставка складається з робіт львівських школярів, які брали участь у міському конкурсі на кращу тематичну інсталяцію на тему Чорнобиля.

Конкурс проводили з метою осмислення та усвідомлення учнівською молоддю масштабів трагічних подій 26 квітня 1986 року, з метою забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Експозицію робіт конкурсу можна оглянути в Державному природничому музеї НАН України, що на вул. Театральній, 18. Вона буде доступною впродовж трьох днів -  з 21 до 24 квітня, в години роботи музею.

Вхід вільний.

Організаторами конкурсу є Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр, управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Державний природничий музей НАН України.

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар