Львів’ян запрошують на зустріч з владикою Венедиктом

1086 0
Іконописна школа УКУ «Радруж» сьогодні, 31 жовтня, організовує зустріч з владикою Венедиктом (Алексійчуком), єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ та іконописцем. Зустріч відбудеться о 18.00 в приміщенні корпусу Філософсько-богословського факультету УКУ, (вул. Хуторівка, 35а ІІ поверх, каплиця).
Фото: dyvensvit.org

Фото: dyvensvit.org

Метою зустрічі є відзначити день пам’яті Святого Луки, який вважається першим іконописцем та покровителем ікон, а також поспілкуватись з владикою Венедиктом, який є не лише пастирем, але й іконописцем, інформує Духовна велич Львова.

У програмі зустрічі спільна молитва (Дев’ятий час), розповідь владики про власний досвід іконопису, а також відповіді владики Венедикта на запитання учасників.

«Перед іконописцями постає нелегке завдання – зображати образ Бога та святих. Тому подібні зустрічі надихають іконописців до втілення на дошці образу неописаного Бога, Богородиці, святих і праведних. Також, це можливість отримати відповіді на питання, з якими зустрічається іконописець, з уст Архиєрея, що сам пише ікони», – зазначають організатори.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар