Львів’ян запрошують обговорити дієвість електронних петицій

724 1
У четвер, 19 травня, о 18:30 у Першій Львівській Медіатеці обговорять систему електронних петицій. Львів’ян запрошують приходити з ідеями, що допоможуть покращити систему.
фото: rakyatsulsel.com

фото: rakyatsulsel.com

«До 15 травня 2016 року тривало тестування порядку подання та розгляду електронних петицій через веб-сайт. На цій зустрічі ми хочемо обговорити отриманий досвід та отримати пропозиції щодо вдосконалення цієї форми участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування», – інформують організатори.

Коли: у четвер, 19 травня,  о 18:30.

Де: вул. Мулярська, 2А

Нагадаємо, Львів долучився до Єдиної системи місцевих петицій у лютому 2016-го року. Протягом близько 3 місяців мешканці мали змогу реєструвати свої звернення, пропозиції та вимоги до посадовців і депутатів міськради онлайн.

Першу петицію, яка зібрала 1000 необхідних голосів, ініціювали прихильники відновлення руху приватного транспорту через сквер св. Юра.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
17 Травня, 2016 10:00
axabnrg Так само може зробити кожна громада, якщо скористається безкоштовною покроковою інструкцією як впровадити такий проект за моделлю DESPRO (udl.despro.org.ua):
[***]s://[***].youtube.com/watch?v=8KaGJAZn2x0