Львів’ян запрошують відтворити військовий впоряд УПА. Як долучитись?

1026 0
Уже водинадцяте на Волині молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга-2016». Захід триватиме з 6 по 9 травня на теренах «колиски» УПА – у цуманських лісах. До участі запрошують і львів’ян. Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: m.day.kyiv.ua

фото: m.day.kyiv.ua

«Звитяга» – це 15 квадратних кілометрів лісів та боліт, де три сотні молодих людей, сміливих і завзятих, закамуфльованих та замаскованих, боротимуться за «виживання» і перемогу. Хлопці та дівчата відтворять військовий впоряд і звичаї УПА, дотримуючись суворих правил.

За умовами теренової гри, дві команди «воюватимуть» одна проти одної. Кожна матиме свій табір та прапор, а учасники – нарукавні пов’язки, що символізують життя. Щоб «убити» суперника – треба зірвати пов’язку. Переможе та команда, яка першою відбере прапор у супротивника або «знищить» всіх із ворожого табору.

Організатор «Звитяги», ГО «ВМР «Національний Альянс», оголошує прийом заявок від охочих пройти фізичну і моральну підготовку, живучи чотири дні у партизанських умовах, та продемонструвати готовність захищати Україну в інсценізованих боях

Від учасників теренової гри вимагається спілкуватися українською мовою, не палити, не вживати алкоголю та виконувати накази проводу сотні.

З деталями теренової гри «Звитяга» можна ознайомитися на сайті

Зголоситися до участі можна за посиланням


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар