Львів'ян запрошують взяти участь у конкурсі від Вікіпедії

1087 0
«Вікі любить пам’ятки» пройде в Україні увосьме.
фото: wikilovesmonuments.org.ua/

фото: wikilovesmonuments.org.ua/

1 вересня розпочнеться щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Львів'ян запрошують долучитись до конкурсу, що визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Читайте також: Фото Львова очолило рейтинг найкращих світлин пам'яток культури України

Конкурс, під час якого збирають світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії, проходить у 30-ти країнах, Україна цьогоріч бере у ньому участь увосьме. Конкурсний список складається з понад 87 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися у Вікісховищі, одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 вересня по 30 вересня. Фотографії можуть бути зроблені будь-коли: як під час конкурсу, так і до нього. Головне, щоб учасники подавали на конкурс лише власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам'ятки.

Читайте також: Площу Ринок спланували не поляки. Як у Львові археологи розвінчують міфи та шукають артефакти

Взяти участь у конкурсі можуть і любителі, і професіонали.

Призовий фонд розподілять між авторами найкращих фотографій конкурсу в цілому,  авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, та переможцями спецномінацій. Окремо відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.                               


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!