Політична реклама

Львів'янам надаватимуть пільги в оподаткуванні нерухомості

770 0
Фізична особа може не сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за житлову площу квартири до 120 кв. м, житлового будинку – 250 кв. м.

Така пільга надаватиметься один раз за базовий податковий період і лише за об’єктом житлової нерухомості, у якому фізична особа зареєстрована, - повідомляє прес-служба ДПІ у Галицькому районі Львова.

Норми Податкового кодексу дозволяють власникам зробити свій попередній розрахунок суми податку на нерухомість і вибрати той об’єкт житлової нерухомості, який найбільш прийнятний, із погляду сплати такого податку до бюджету.

Найголовніше при цьому – подати до 1 липня поточного року письмове звернення до податкового органу за місцем реєстрації.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!