Львів'янам презентують світлини українських та польських «давніх часів»

982 0
5 січня о 16:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться презентація виставки унікальних фотографій у рамках українсько-польського проекту «Альбом з давніх часів». Львів'яни та гості міста зможуть оглянути найвідоміші пам'ятки міста Лева та міст Польщі на світлинах, зроблених дітками загиблих і поранених учасників АТО та Майдану і їх ровесників із сусідньої країни.
Фото: 7-themes.com

Фото: 7-themes.com

Українська частина спільного проекту «Альбом з давніх часів» стартувала у Львові 28 грудня 2015 року. Так у столиці Галичини фотограф Інна Шинкаренко проводить майстер-класи у музеї «Літературний Львів». Діток  під час перебування у таборі навчаються основ фотомайстерності на старих світлинах. Зокрема створюють роботи у інтер’єрах минулого.

Зазначимо, що українська частина проекту стала доповненням польської, яку наші сусіди зреалізували ще у серпні 2015 року під патронатом Марка Сови – маршалка Малопольського воєводства. У ній взяли участь 100 осіб з Польщі та різних областей України: Львівської, Волинської, Хмельницької, Полтавської та м. Мелітополя і м. Києва.

Читайте також: Подорож у часі. 15 фото сучасного та давнього Львова

Ідея проекту полягала у спільній праці 5 груп молоді в Кракові, Вєлічці, Мєхові, Жегєстові та Криніці під час майстер-класів з фотографії, котрі базувались на старих світлинах з місць, в яких відбувались майстер-класи.

Результатом стало створення фотовиставки з праць усіх п’яти груп, урочисте відкриття якої відбулося 11 серпня в Кракові у віллі Деціуша.

Тож тепер унікальні світлини польських пам'яток доповнять цікавими  кадрами Львова та презентують у Львівському палаці мистецтв.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар