Львів’янам пропонують алгоритм реєстрації ввезених з-за кордону авто

11297 0
У регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області розповіли про процедуру реєстрації автомобілів, які ввозять з-за кордону за новими акцизними ставками.
Фото: intvua.com

Фото: intvua.com

Щоб зареєструвати автомобіль ввезений з-за кордону власнику необхідно звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС із відповідним пакетом документів.

Необхідні документи:

·        Закордонне свідоцтво про реєстрацію автомобілю (Бріф);

·        Посвідчення митниці;

·        Вантажно-митну декларацію;

·        Сертифікат відповідності;

·        Документ, що засвідчує особу;

·        Особова картка платника податків (ІПН);

·        Акт експертного огляду;

·        Квитанції про оплату пенсійного збору та послуг сервісного центру МВС.

Посвідчення митниці та вантажно-митну декларацію  оформляють безпосередньо на митниці. А от сертифікат відповідності для автомобіля видається в органах, які займаються сертифікацією. У Львові, такі установи знаходяться за адресами: вул. Князя Романа, 38 та вул. Кривоноса, 6.

У територіальному сервісному центрі необхідно пройти експертний огляд транспортного засобу, сплатити обов’язкові платежі та збір до пенсійного фонду, який складає 3-5 % в залежності від вартості автомобіля. Після цього можна звертатись до адміністраторів сервісного центру МВС для реєстрації авто.

«З початку серпня, відколи набули чинності знижені акцизні ставки на автомобілі ввезені з-за кордону, у Львівські області вже зареєстровано 652 таких автівки» – розповідають у регіональному сервісному центрі МВС у Львівській області.

Нагадаємо, що скористатись зниженими акцизними ставками можна лише у випадку, якщо автомобіль відповідає стандарту ЄВРО 5, а також виготовлений після 2010 року.

Читайте також: 4 ризики використання вживаних авто на іноземній реєстрації

Такий автомобіль заборонено продавати впродовж 1 року з моменту реєстрації, про що ставиться відмітка у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Нагадаємо, 1 серпня, в Україні набув чинності закон, завдяки якому на вживані автомобілі значно знизяться акцизи. Зокрема, акциз на машини з об'ємом бензинового двигуна до 1 л тепер становитиме 0,102 євро за 1 куб. см, що майже в 11 разів менше за чинну ставку в 1,094 євро. 

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!