Львів’янам пропонують наповнити історіями сайт для популяризації України закордоном. Деталі

1575 0
Міністерство закордонних справ України запустило сайт myukraineis.org для інформування іноземців про сучасну Україну та її історію. Особливість сайту в тому, що з моменту запуску він перетворюється на платформу з контентом, який створюють самі користувачі, додаючи свої історії для його наповнення, – повідомляється на сайті МЗС.
Фото: mfa.gov.ua

Фото: mfa.gov.ua

Запуск сайту myukraineis.org став одним із етапів міжнародної онлайн-кампанії #myukraineis (Моя Україна - це) з популяризації нашої країни за кордоном, створеної у співробітництві Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та організації StratCom.UA.

Кожен бажаючий українець або іноземець може пропонувати свої факти про Україну та відомих українців в режимі онлайн у розділі «Add your story». Найкращі запропоновані користувачами факти будуть розглядатися авторитетною експертною радою і додаватися до сайту. Отже, ініціатива кожного має значення для того, щоб цікаво розказати світові про Україну.

В основі проекту покладено ідею звільнення від існуючих кліше та стереотипів про Україну.

До кампанії #myukraineis будуть залучені закордонні дипломатичні установи України, закордонні українці, наші зарубіжні партнери, а також всі небайдужі громадяни нашої держави та іноземці.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!