Львів’янам пропонують орендувати ставки на Сокальщині

1401 0
Для орендування на аукціон виставили дві ділянки землі разом із водними об’єктами.
фото: varianty.lviv.ua

фото: varianty.lviv.ua

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами на території Жужелянської сільської ради та Свитазівської сільської ради Сокальського району Львівської області.

За словами директора департаменту Руслана Гречаника, земельні аукціони забезпечують збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективне та раціональне використання водних об’єктів.

Земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами відбудуться 2 грудня 2016 року, за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

З детальною інформацією про об’єкти орендування можна ознайомитися:

Сокальський район, Жужелянська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/11889

Сокальський район, Свитазівська сільська рада (за межами населеного пункту): http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/11888

Додамо, Сокальський район — район на північному заході Львівської області. Розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським та з м. Червоноградом, на південному сході з Кам'янка-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща. Відстань районного центру до міста Львів становить 95 км залізницею, автотрасою — 78 км.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар