Львів’янам пропонують отримати ставок в оренду: деталі

3820 0
Ставок можна викоритовувати для рибогосподарських потреб.
фото: varianty.lviv.ua

фото: varianty.lviv.ua

На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, райдержадміністрації, спільно з районними відділами Держгеокадастру та районними управліннями Львівського обласного управління водних ресурсів, проводять інвентаризацію водних об’єктів та правовстановлюючих документів на користування ними.

За підсумками роботи в кожному районі буде оприлюднено вільні об’єкти, які можуть передаватися в оренду. Про це повідомили в управлінні екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання природних ресурсів, департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проводиться робота щодо передачі в оренду вільних водних об’єктів на земельних торгах.

Читайте також: У яких водоймах Львівщини офіційно можна купатися? Перелік

«Запрошуємо всіх охочих ознайомитись із переліком вільних об’єктів та звертатися в Департамент щодо їх передачі в оренду на земельних торгах», – запрошують львів’ян у Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

На сьогодні перелік ставків, які можуть передаватися в оренду на земельних торгах оприлюднили Жидачівська та Пустомитівська райдержадміністрації.

Перелік ставків Жидачівської райдержадміністрації.

Перелік ставків Пустомитівської райдержадміністрації.

Усі деталі за телефоном: (032) 238-73-83 або ж по E-mail: envir@loda.gov.ua.

Опублікувала Наталія Середюк

 

 


Читайте також: