Львів’янам пропонують вигулювати безпритульних собак

5391 0
ЛКП «Лев» заохочує львів’ян допомогти безпритульним собакам призвичаїтися до людей. Це поліпшить їхні шанси знайти господаря у майбутньому.
фото: Марта Сирко

фото: Марта Сирко

Львівське комунальне підприємство «Лев» – ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин Львова, на базі якого також працює клініка для безпритульних і домашніх собак і котів.

«Оскільки ми не є притулком, то відловлені на вулицях міста тварини не залишаються у нас жити. У роботі ми керуємось програмою відлову-стерилізації-вакцинації-прилаштування у нові родини. Якщо такого прилаштування упродовж 10-ти днів не стається, то ми змушені відпускати собак на місце їхнього відлову. Проте ми віримо, що усі собаки заслуговують на те, аби жити у постійній сім'ї. Тому намагаємось максимально долучати громадськість до адаптації та прилаштування чотирилапих», – зазначила у коментарі для Tvoemisto.tv речниця ЛКП «Лев» Лілія Кузік та перерахувала можливості допомоги, якої підприємство потребує від львів’ян.

Соціалізація та вигулювання собак

Не всі тварини, що народились чи жили на вулиці, вміють бути слухняними домашніми улюбленцями. Проте більшість з них легко та швидко цьому навчаються.

Волонтери можуть приходити та вигулювати собак. Це можна робити щодня у години відвідування: з 9:00 до 12:00 та з 16:00 до 19:00 год. Завдяки цьому, собаки стають більш контактними, вчаться гуляти на повідку, звикають до спілкування з людьми, а отже — їхні шанси бути прилаштованими у найближчий час стрімко зростають.

Опікунство

Можна стати опікуном вже відпущеної з ЛКП безпритульної тварини: підгодовувати та доглядати за нею, облаштувати будку у дворі, слідкувати за дотриманням графіку вакцинації та станом здоров’я, продовжуючи шукати для неї домівку.

Волонтерство та поширення інформації

Також можна прийти в ЛКП «Лев», познайомитися з собаками, які перебувають на підприємстві та яким треба допомогти знайти дім. Після цього можна стати волонтером, долучитися до поширення інформації про них у соцмережах, серед друзів та знайомих.

Фінансова допомога

Окрім того, усі охочі можуть долучитися фінансово: внизу на сторінці lkplev.com є інформація для волонтерів та спонсорів. Наприклад, кошти можна пожертвувати на лікування та харчування тварин, на утримання певного собаки (до моменту його прилаштування).

За словами Лілії Кузік, львів’яни активно приходять гуляти із собаками в теплий період року. З настанням холодів все менше людей готові приділяти цьому час. Однак, допомога актуальна завжди.

Читайте також: Перезавантаження ЛКП «Лев»: 10 фото до і після Року змін

Зараз ЛКП «Лев» перебуває на плановому карантині (до 14-го січня), а після його завершення чекатиме небайдужих львів’ян, охочих допомогти та потоваришувати з тваринами.

«Упродовж карантину ми припиняємо відлов тварин, однак з невідкладними випадками ми надалі працюватимемо, як і з викликами щодо покусу. На підприємстві залишаться старі собаки, які потребують догляду, та ті, які зараз проходять лікування. Також адміністративний офіс «Лева» продовжить реєстрацію домашніх улюбленців. Після 14-го січня чекаємо у нас волонтерів та охочих допомогти з соціалізацією собак», – додала Лілія Кузік.

ЛКП «Лев» знаходиться на вул. Промисловій, 56, телефон: 068 535 45 45,
працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 год.

Нагадаємо, у Львові з 1-го вересня 2016-го року на базі комунального підприємства «Лев» розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх собак, а також котів – за бажанням власників, згідно з Правилами утримання і поводження з тваринами, затвердженими на сесії Львівської міської ради 17 березня 2016 року. На облікованій  тварині має бути одягнутий жетон, отриманий при реєстрації. Перевірити, чи зареєстрована тварина, можуть представники поліції або муніципальної дружини міста. Від 1-го січня 2017-го року власників собак без жетонів штрафуватимуть.

Підготувала Юлія Сабадишина,
автор фото – Марта Сирко 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар