Львів’янам просто неба покажуть фільм про Шептицького

1340 0
У п'ятницю, 3 липня, у Львові просто неба показуватимуть фільм про Митрополита Андрея Шептицького. Мешканців міста кличуть активно долучатися.
фото: velychlviv.com, www.khnu.km.ua

фото: velychlviv.com, www.khnu.km.ua

Центр Студентського Капеланства запрошує всіх охочих на безкоштовний перегляд художнього фільму «Владика Андрей» просто неба. Кінострічку показуватимуть біля студентського храму Блаженного священномученика Олексія Зарицького: вул. Лукаша, 3а. Початок показу о 20.00 год.

Ініціювали перегляд фільму студенти Львівської політехніки зі спільноти «Сад» Центру Студентського Капеланства. Вони вже організовували подібні зустрічі та перегляди для учасників спільноти, а зараз вирішили запросити більше молодих людей, щоб у такий спосіб донести до них унікальність постаті Митрополита Андрея.

Читайте також: 10 тез Бориса Ґудзяка про цінність часу, соцмережі і вміння слухати

«Оскільки ми святкуємо цьогоріч 150-річчя від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, то вирішили познайомити з ним молодь. Адже сьогодні, на жаль, ще досить мало молодих людей знають про життя і діяльність цього духовного наставника усього українського народу. Для перегляду ми обрали художній фільм, оскільки сучасній молоді більше до душі кіно такого формату, аніж документальне. Завдяки цій зустрічі ми вирішили поєднати одразу дві речі: відпочинок на природі і ненав’язливе знайомство з діяльністю людини, думки якої і досі актуальні у наш час. Хоч фільм триває близько двох годин, він добре розкриває багатогранну постать Митрополита. Тож сподіваємося, що проведемо цей час з приємністю і користю», – розповідають організатори.

Читайте також: У храмах Львова почитатимуть унікальну ікону. Графік

Нагадаємо, «Владика Андрей» — фільм українського кінорежисера Олеся Янчука. У стрічці йдеться про життя та діяльність видатної постаті в історії УГКЦ – Митрополита Андрея Шептицького.

Джерело: Духовна велич Львова

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!