Львів’янам розкажуть, наскількі ефективні дії уряду у сфері економіки

1064 0
Сьогодні, 22 липня, о 18:00 в ефірі tvoemisto.tv експерт з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки Ярослав Притула розкаже про економічний бойкот російських товарів та що робити з корупцією.

У прямому ефірі поговоримо про те, чи принесуть ефект перші кроки уряду у сфері економіки. Також експерт розповість що може вплинути на Росію: економічні санкції чи приватний бойкот і яким чином викорінити корупцію в суспільстві. 

Довідка:

Ярослав Притула, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.
Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).
Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, дослідженнями в мікро- та макроекономіці. Є автором численних публікацій з комплексного аналізу, макроекономіки та прогнозування. Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм.

Викладає курси: статистика, кількісні методи в економіці, економетрика, прогнозування, інвестиції, управління фінансовими ризиками і теорія прийняття рішень. 

...

Читайте також: