Львів’янам розкажуть, як побороти корупцію

1241 0
Сьогодні, 30 квітня, Школа управління Українського католицького університету запрошує на львів’ян на лекцію-дискусію з Богданом Витвицьким, відомим американським діячем у сфері боротьби з корупцією та одним із нещодавніх претендентів на посаду голови антикорупційного бюро в Україні. Тема лекції: «Корупція в Україні: що треба зрозуміти і що треба зробити».

Лекція відбуватиметься англійською мовою з синхронним перекладом. Партнер зустрічі програма Політичні студії.

Богдан Витвицький більш ніж 20 років працював федеральним прокурором в Прокуратурі округу Нью-Джерсі, США. Більша частина його кар’єри була присвячена розслідуванню та кримінальному переслідуванню складних фінансових злочинів. Два з половиною роки працював над впровадженням антикорупційної програми в Україні.

Час проведення лекції: 30 квітня 17:30-19:00.

Місце проведення: конференц-зал Українського католицького університету, (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а).

Вхід на лекцію вільний за умови попередньої реєстрації. Зареєструватись ви можете за посиланням. Реєстрація на лекцію є обов’язковою, через обмежену кількість місць обмежена. 

Контактна особа: Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua,+38 067 67 56 608.

Фото: mn24.com.ua, vkurse.ua, www.gazeta.lviv.ua.

Опублікувала Наталія Середюк

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!