Львів'янам розкажуть, як впливати на умови проживання

1591 0
У вівторок, 2 вересня, о 17:00 мешканці Сихівського району Львова зможуть взяти участь у навчальному семінарі на тему: «Як створити ОСББ у будинку та організувати його діяльність. Що для цього потрібно знати». Захід відбудеться у приміщенні залу для конференцій Сихівської райадміністрації.
Фото: gk-press.if.ua

Фото: gk-press.if.ua

Відділ супроводу ОСББ нагадує ініціативним мешканцям міста, що кожного місяця вони мають можливість стати учасниками щомісячних навчально-просвітницьких семінарів, які проходять у приміщеннях районних адміністрацій, інформує прес-служба Львівської міськради.

Так, наступного тижня мешканці Сихова матимуть змогу почерпнути важливу інформацію стосовно:

- посилення впливу мешканців на умови свого проживання та якість обслуговування житла;

- організацію створення ОСББ в будинку та здійснення його державної реєстрації;

- прав та обов’язків співвласників у багатоквартирному будинку;

- здійснення управління житловим комплексом через механізм ОСББ;

- ведення господарської діяльності, проведення розрахунків витрат на утримання будинку в ОСББ, визначення розміру внесків;

- залучення кредитних коштів для проведення ремонту будинку.

Мешканці Личаківського та Галицького районів аналогічний семінар зможуть відвідати відповідно 4 та 9 вересня у приміщеннях районних адміністрацій. Охочі мешканці інших районів м. Львова теж матимуть змогу взяти участь у таких семінарах у своїх районних адміністраціях, про що їх повідомлятимуть щомісяця за місцем проживання.

Для отримання додаткової інформації, звертайтеся у відділ супроводу ОСББ департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за тел. 2975-995 (932). Контактна особа – Оксана Калинець, тел. 297-59-95/32.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар