Екологи пояснили, чому у львівських водоймах гине риба. Фото

10582 0
Львів’янам розповіли, чому загинула риба на вулиці Кульпарківській та у Лисиничах.
Фото: Варта-1

Фото: Варта-1

У потічку в Лисиничах, що поблизу Львова, почала гинути риба. Як пояснив у коментарі Tvoemisto.tv заступник начальника відділу екологічного контролю водних ресурсів і атмосферного повітря Львівської облдержадміністрації Сергій Швайка, рибі не вистачає кисню після зменшення води у потічку. Проте він не відкидає і версії забруднення води.

«Коли ми приїхали на місце, не вся риба була мертвою, проте помітно, що їй не вистачає повітря. У потічку поменшало води, тому в риби зменшився простір. Втім, ми взяли усі необхідні аналізи води, тому через 10 днів знатимемо стан води у потічку, рівень її забруднення», – сказав він.

Читайте також: У Львові висадять рекордну кількість дерев. Перелік вулиць та видів

Схожа подія сталася і в озері на вулиці Кульпарківська, 139. Як розповів заступник голови Франківської райдержадміністрації Орест Тимчишин, таке відбувається кожного року, а щодо утилізації мертвої риби вже є домовленість із ЛКП «Лев».

«Водойма є декоративно-рекреаційною, тому немає ніяких вимог щодо риби. Оскільки зимою воду вкривала крига, через нестачу кисню деяка слабка риба загинула, а коли крига розтанула – спливла на поверхню. Таке відбувається кожного року. Ми вже домовилися про утилізацію мертвої риби з ЛКП «ЛЕВ», яке приймає тушки тварин та утилізує їх», – додав Орест Тимчишин.

Як повідомили Tvoemisto.tv очевидці, замор стався і в озері на території Українського католицького університету на вулиці Хуторівці, 35а. Загинуло кілька десятків товстолобів і коропів, заселених в озеро чотири роки тому. Мертву рибу виловили співробітники університету.

Підготував Ярослав Сиваківський


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар