Львів’янка Олена Старікова стала володаркою Кубка Світу з велоспорту

2536 0
У командному спринті Олена посіла друге місце.

Велогонщиця Олена Старікова зі Львов посіла перше місце у загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018 /19. Про повідомив тренер спортсменки Євген Болібрух, пише прес-служба ЛМР.

На завершальному VI етапі Кубка світу, який відбувається у Гонконзі, 26 січня Олена Старікова в індивідуальному спринті фінішувала четвертою, і набраних балів вистачило, аби у загальному вона отримала першість на Кубку світу.

А 25 січня Олена разом із Любов’ю Басовою посіла друге місце у командному спринті. І за підсумками всіх етапів Кубка світу велосипедистки також стали другими.

Додамо, що Олену Старікову визнали найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками 2018 року.