Львів’янка стала чемпіонкою України з акватлону

1796 0
Із 20 до 22 грудня у Львові відбувся чемпіонат України з триатлону у дисципліні акватлон.
фото зі сторінки марини кирик у фейсбуку

Львів’янка Марина Кирик стала чемпіонкою України з триатлону (акватлону). Про це повідомляє пресслужба Управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Із 20 до 22 грудня у Львові відбувся чемпіонат України з триатлону у дисципліні акватлон (плавання та біг). Спортсмени змагались на дистанції 800 м плавання та 5 км біг. Серед дівчат не було рівних Марині Кирик, яка фінішувала з результатом 28:35,2.

Також найкращим серед львів’ян у категорії чоловіки став Василь Винницький, який посів четверте місце.

Загалом у змаганнях взяло участь 90 атлетів з семи областей України та з Києва.