Львів’яни долучилися до протесту проти підвищення тарифів

2040 0
Сьогодні зранку, 6 липня, у центрі Києва декілька тисяч людей, які приїхали з усієї України, приймають участь у Всеукраїнському марші протесту проти підвищення комунальних тарифів. Присутні на марші і львів’яни.
фото: ukrinform.ua

фото: ukrinform.ua

Як повідомляє ua.112.ua наразі протест розділений на 2 колони.

Серед учасників – представники різних міст. Вони вимагають від уряду невідкладно провести реформу оплати праці та вимагають встановити мінімальну заробітну зарплатню у розмірі щонайменше 3067 грн.

Основне гасло людей – «Європейським цінам – європейські зарплати».

Нагадаємо, національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила Львівському міському комунальному підприємству «Львівтеплоенерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків.

Відповідно, абоненти з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії платитимуть за 1 Гкал 1213,98 грн з ПДВ, а абоненти без будинкових та квартирних теплових лічильників – 26,58 грн з ПДВ за 1 м2.  Під час опалювального сезон вартість становитиме  26977,00 грн з ПДВ за 1 Гкал за умовно-постійну частину двоставкового тарифу, яку мешканці сплачують впродовж року.

У зв’язку з цим зросте і вартість послуг з централізованого гарячого водопостачання. Таким чином  у разі під’єднання рушнико-сушильників до системи гарячого водопостачання львів’янам доведеться сплатити 80,42 грн та  74,03 грн (нині – 41,06 грн), якщо такого під’єднання немає.

Нагадаємо, до 1 липня вартість однієї Гкал складала 572 грн для абонентів з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії та 12,52 грн за 1 м2 для абонентів без будинкових та квартирних теплових лічильників в опалювальний сезон та 21 927,14 грн за 1 Гкал за умовно-постійну частину двоставкового тарифу, яку мешканці сплачують впродовж року.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар