Політична реклама

Львів’яни мають намір бойкотувати National geographic

678 1
Група економічного бойкоту ініціює ігнорування продукції National geographic society, зокрема журналів, телеканалу і його фільмів, а також товарів виробництва Казахстану.

Причиною стало те, що держава Митного Союзу підтримала приєднання Криму до складу Росії, а спільнота географів, заснована у США, уже внесла доповнення до своїх карт - Крим на них також входить до путінської імперії.

Хоча світова спільнота відреагувала на анексію Криму Росією дуже жорстко і вирішила не визнавати цю територію, відібрану в України, у складі держави-агресора.

З тієї причини Олег Радик, один з співкоординаторів групи економічного бойкоту, виступив з ініціативою внесення і Казахстану, і National geographic до бойкоту.

Нагадаємо, що група через соцмережі наразі організовує бойкот товарів російського виробництва.

Джерело: Експрес


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
19 Березня, 2014 21:24
666 ... а шо ? ... в кожному пристойному українському селі є свої "записні дУрні" ... то ж , в Галицький столиці без них теж -- аніяк ... і най собі "блокують" ... чим би оте дурне не бавилось , тіко б не бралося до роботи ... вистарчить Львову пані "губернатора" з освітою вчительки молодших класів початкової школи ...