Політична реклама

Львів'яни можуть отримати грошову допомогу при усиновленні. Перелік документів

1118 0
Допомога при усиновленні призначається особам, які усиновили дитину після 1 січня 2009 року, незалежно від одержання на дитину інших видів допомоги. Допомога призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців з дня набрання законної сили рішення суду про усиновлення дитини.

Допомога при усиновленні дитини призначається усиновлювачу, який є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновив дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування інформує прес-служба Львівської міськради.

Допомога при усиновленні дитини призначається на кожну дитину у розмірі та в порядку, що встановлені для виплати допомоги при народженні першої дитини, на дату набрання законної сили рішенням про усиновлення.

 Допомога при усиновленні дитини призначається за умови, що звернення за її призначенням надійшло не пізніше 12 календарних місяців з дня набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини, й на кожну дитину у розмірі та в порядку, що встановлені для виплати допомоги при народженні першої дитини, на дату набрання законної сили рішенням про усиновлення, а саме: з 1 січня – 29160 грн, з яких 9720 грн буде виплачуватись одноразово, а решта рівними частинами упродовж 24 місяців.

Для призначення державної допомоги при усиновленні дитини необхідно подати такі документи:

1) заяву одного з усиновлювачів;

2) копію свідоцтва про народження дитини, виданого державним органом реєстрації актів цивільного стану після внесення змін до актового запису про народження дитини на підставі рішення суду про усиновлення дитини;

3) копію рішення суду про усиновлення дитини.

Під час звернення заявник повинен мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар