Львів’яни можуть відслідковувати залишки ліків у медичних закладах онлайн

1895 0
У медичних закладах Львова та області, у кожному відділенні оприлюднюватимуть залишки ліків, на які виділяють кошти з обласного бюджету.
Фото: salon.com

Фото: salon.com

У департаменті охорони здоров’я ЛОДА видали наказ, за яким з 18-го листопада головні лікарі усіх медичних закладів області повинні оприлюднювати на офіційному сайті та інформаційних стендах залишки ліків, які закуповуються з бюджетних коштів. Переваги такого нововведення обговорили під час візиту в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун до Львова.

Читайте також: Без черг, але за записом. Що хочуть змінити в поліклініках

Слідкувати за залишками ліків, на які виділяють кошти з обласного бюджету, львів’яни вже можуть ТУТ, а також на інформаційних стендах безпосередньо у медичних закладах. Дані про залишки ліків оприлюднили 96 медичних закладів Львова та області. 

 
Медичні заклади публікують у мережі таблиці із переліком наявних ліків, придбаних за державні гроші

 

В.о. міністра охорони здоров’я підтримала таку ініціативу, і сказала, що наступним кроком має стати запровадження електронної картки пацієнта та електронної історії хвороби. Схожу практику обліку Уляна Супрун запропонувала застосувати до вакцин, щоб виключити будь-які корупціогенні складові в процесі вакцинації.

Нагадаємо, під час презентації у Львові Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров'я, повідомила, що у рамках реформи медицини в Україні хочуть запровадити телефонні консультації. Хворим, які викликали та очікують карету швидкої допомоги, лікарі даватимуть поради.

Окрім того, у рамках реформи медицини, зарплата сімейного лікаря зможе становити від 19-ти до 50-ти тисяч гривень, – про це раніше Tvoemisto.tv повідомив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради. 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар