Львів’яни обрали найкращу компанію. Результати голосування

1786 0
У п’ятницю, 2 жовтня, у Львові завершився конкурс-промоція місцевого підприємництва. Львівська торгово-промислова палата дізналася та опублікувала імена лідерів голосування XV конкурсу «Обличчя міста 2015».
фото: lcci.com.ua, facebook

фото: lcci.com.ua, facebook

До участі у конкурсі допускаються товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства та підприємці, громадські організації та бізнес-асоціації, що працюють у Львові. Цьогоріч, окрім основних показників бізнес-діяльності,  організатори кажуть, що братимуть до уваги й соціальну відповідальність бізнесу (зовнішню та внутрішньокорпоративну). Остаточного переможця визначать після оцінювання Оргкомітетом конкурсу та Інтернет-голосування громадськості на сайті.

Лідером голосування стала компанія «Маркет Універсал ЛТД» (Мережа аптек D.S.), ТзОВ, яка отримала 1510 голосів.

Нагорода «Обличчя міста» є «визнанням і подякою за значний внесок у розвиток міста» та призначається у категоріях: Львів інноваційний; Львів торговий; Зелене місто: Львів екологічний; Скарбниця здоров’я: Львів медичний; Львів – гурман; Місто майстрів: Львів промисловий; У світі грошей: Львів фінансовий; Львівське дозвілля; Львів відкритий для світу; Віртуальний Львів; До Ваших послуг; Львів інформаційний.

Урочисте нагородження фіналістів конкурсу відбудеться 8 жовтня о 13:30 на стадіоні «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199). Захід відбудеться в рамках XV Міжнародного економічного форуму.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання організаційного характеру – звертайтесь до Оргкомітету конкурсу: тел.: +38 032 295 63 17, pr@cci.lviv.ua.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар