У Львові обирають кращий варіант реконструкції вулиці Бандери. Три ідеї

8805 3
Сьогодні, 11 липня, у Львові на розі вулиць Генерала Чупринки та Степана Бандери відбулася презентація та голосування за найкращий проект ревіталізації вулиці. Зацікавлені мешканці обирали один із трьох варіантів майбутнього вигляду вулиці Степана Бандери та висловлювали свої пропозиції.
фото: maisterniamista.org.ua

фото: maisterniamista.org.ua

«Сьогодні у нас була промо-кампанія на вулиці Степана Бандери. Було цікаво спостерігати, як мешканці зупинялися, перечитували інформацію на стендах та голосували за найкращий, на їхній погляд, варіант. Ми також отримали багато коментарів та побажань щодо майбутнього вигляду вулиці. Все ж, найпопулярнішим рішенням, на разі, залишається варіант номер 1. Найвагоміші аргументи – збереження дерев, відокремлена велосмуга та обмеження швидкості транспорту, що сприяє більшій безпеці на дорозі», – розповідає Ірина Кривенчук, один із організаторів акції.

Ширше обговорення, за участі німецьких експертів із планування, відбудеться у середу, 13 липня о 18:30 в урбан-бібліотеці (вул. Устияновича, 4) У обговоренні можуть взяти участь також усі охочі львів’яни.

Залишити свої побажання та проголосувати за варіанти облаштування вулиці також можна буде біля стендів, які у суботу, 9 липня, розмістять на розі Степана Бандери і Федьковича, а також у понеділок 11 липня – на перехресті вулиць Степана Бандери і Генерала Чупринки.

Пропонуємо ознайомитися із пропонованими варіантами облаштування вулиці Степана Бандери:

 

 

агадаємо, Ляйпцізька міська рада виділяє 80 тисяч євро на проектування одної з вулиць Львова. Головною умовою було те, що вулиця має бути магістральною й на ній має бути трамвай. Автори проекту обирали між вулицями Вітовського та Бандери. Вулиця Бандери обрали тому, що під час планування, за австрійських часів, її задумували як парадну вулицю, що проводить гостей міста від двірця до центру міста.

Ідея проекту — максимально залучити мешканців та всіх охочих до проектування вулиці та створення комфортних умов. У рамках проекту до Львова двічі приїздив головний транспортник Ляйпцігу Томан Хайнемен. Під час цих візитів він мав лекції в Політехніці, зустрічі з активістами та жителями вулиці.

Кошти на реалізацію проекту ревіталізації вулиці Степана Бандери були виділені міською радою вже цього року, і мер поставив завдання ремонтувати вулицю у 2016 р. Але ремонт відклали, бо одною з умов Ляйпцігу було те, що цей рік буде витрачено на обговорення, конструктивні правки та кінцеве проектування. І тільки після цього почнеться реалізація проекту. Тому цього року є план витратити зазначені кошт на вулицю Київську, оскільки коли розпочнеться ревіталізація вулиці Степана Бандери, основне навантаження припаде на неї.

Читайте також: Як у Львові планують ревіталізувати вулицю Степана Бандери

 Підготувала Оксана Лісна

...

Читайте також:
12 Листопада, 2016 09:35
мешканець львова трамваї треба пускати по центру дороги, вихід пасажирів на острівцях, перед переходами спец конструкції. на вул підвальній розвели трамваї- постійні пробки, колись на вул франка навпроти пекарської трамваі йшли в центрі дороги з зупинкою. чому всі транспорти мають страждати від ТЗ який рухається по рейках? зараз постійно проблеми через припарковані машини(чупинки, хмельницького)трамвай не пересунеш вбік. на перехрестях ТРЕБА СТАВИТИ КІЛЬЦЕВІ РОЗВ"ЯЗКИ теорія показала що так швидше проїзджати і МЕНЬШЕ АВАРІЙ І СМЕРТЕЛЬНИХ АВАРІЙ.
12 Липня, 2016 11:15
Роман Нацеращий варіант-це схрестити 1 і 3. Пішохідна доріжка, потім велодоріжка, потім між деревами стоянка прватного транспорту, потім трамвай, впритул до тротуару, дорога по середині. І так щ 2 сторін.
11 Липня, 2016 23:58
Андрій Усі варіанти - недуже. Цілком реально було зробити повністю відокремлену смугу для ГТ, двосторонню велосмугу, дві смуги для руху і одна між деревами для паркування
і озеленення залишилося б і нормально була б спроектована вулиця, але ж ні, не та країна, не ті люди
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!