Львів’яни висловились щодо подорожчання проїзду у міських автобусах

1390 1
Востаннє тарифи на проїзд у міських автобусах Львова змінювали у лютому.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

У Львові провели громадські обговорення щодо подорожчання проїзду у міських автобусах із 7 до 8 грн, втім остаточного рішення не прийняли.

Читайте також: Перезавантаження громадського транспорту. Що (не)змінить е-квиток у Львові

На громадських слуханнях зареєструвались 94 учасники. За підвищення тарифів проголосували 43,а проти – 38, натомість, для голосування було необхідно щонайменше 48 голосів.

До обговорення долучилися депутати, міські посадовці, активісти різних організацій, перевізники та працівники АТП. Детальніше про те, як відбувались слухання, читайте сьогодні у репортажі Tvoemisto.tv.

Додамо, що 27 листопада, у середу, у актовій залі Личаківської районної адміністрації відбудуться громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у трамваях та тролейбусах.

Читайте також: Чи працюють виділені смуги на Чорновола у Львові. Відео з дрона

Нагадаємо, що востаннє проїзд у міських автобусах дорожчав 1 лютого цього року. Тоді ж пенсіонери знову почали їздити у автобусах, які обслуговують приватні перевізники, безкоштовно. Крім цього, у Львові також планують підвищити вартість проїзду в трамваях та тролейбусах до 6 грн за разовий квиток і 7 грн за квиток у водія.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.

 Читайте також:
27 Листопада, 2019 09:44
666 ... висловились ... оті б "вислови" та б Богу в вуха ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!