Львів’яни вже можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу онлайн

22555 1
Запрацював веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» для львів’ян.
фото: semri.com.ua, firestock, youtube.com

фото: semri.com.ua, firestock, youtube.com

Тепер пари, які планують побратися, матимуть змогу подавати заяви на реєстрацію шлюбу, зареєструвавшись на інтернет-порталі. Для цього необхідно обрати на головній сторінці сайту вкладку «Первинна реєстрація», ввести особистий логін, електронну адресу, ім’я, прізвище, по-батькові. Детальніше ознайомитися з інструкцією «Як зареєструватися на порталі?» можна на вже зазначеному сервісі.

Про це на своїй facebook-сторінці повідомив міністр юстиції Павло Петренко. За його словами, відтепер можна, не виходячи з дому:
- подати заявку на реєстрацію шлюбу,
- змінити ім’я чи прізвище,
- подати документи про народження дитини,
- записатися на консультацію до спеціаліста тощо.

Нагадаємо, сервіс дасть можливість людям не звертатися безпосередньо до РАГСів, вистоюючи черги для отримання документів або оформлення заявки.

...

Читайте також:
26 Липня, 2017 20:42
Оксана Насправді інформація не відповідає дійсності. якщо подивитися онлайн то є купа дат вільних. Коли прийшли в РАГС довелось перенести на 2 тижні тому що все зайнято. Отака реальність
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!