Львів’яни, які відмовилися встановлювати лічильники, платитимуть за газ вдвічі більше

5230 6
10% клієнтів компанії ПАТ «Львівгаз» офіційно відмовилися від безкоштовного встановлення будинкових приладів обліку. Відповідно до Кодексу ГРМ, прийнятого держрегулятором, з вересня таких споживачів переведуть на граничні норми споживання газу. Це означає, що вже восени місячний платіж за блакитне паливо у тих, хто проігнорував потребу обліку енергоресурсу, зросте приблизно удвічі.
фото: expres.ua

фото: expres.ua

Нацкомісія, яка регулює сферу енергетики та компослуг, зобов’язала ПАТ «Львівгаз» оснастити будинковими приладами понад 1600 багатоквартирних будинків та затвердила відповідні кошти в інвестиційній програмі підприємства. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Львівгаз».

Основним чинником переходу на будинковий облік стало те, що для встановлення відповідних лічильників не потрібно збільшувати тариф на газ. Адже, за розрахунками держрегулятора, вартість будинкових приладів у сім разів дешевша, аніж індивідуальних.

Станом на початок вересня 1900 мешканців з 32 будинків оформили акти з відмовою від будинкових лічильників. Решта – майже 19 000 мешканців з 218 будинків погодилися та встановили загальнобудинкові безкоштовні лічильники. 

Читайте також: Львів’яни можуть подавати показники лічильника газу цілодобово

«Для таких споживачів держава передбачила застосування граничних норм споживання газу. Тобто, при використанні лише газової плити в місяць на людину буде нараховуватися замість 4,4 м.куб. – 9,8 м.куб; при використанні газової плити та водонагрівача замість 14 м. куб. - 23,6 м. куб» — зазначив голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович.

Нарахування за майже вдвічі збільшеними нормами, які передбачені в Кодексі газорозподільних мереж, здійснюються на підставі акту, в якому фіксується відмова споживача від встановлення лічильника. Він складається представниками газорозподільного підприємства спільно з представниками державного регулятора НКРЕКП.

Опублікувала Ганна Беловольченко

...

Читайте також:
19 Квітня, 2018 10:48
Осташук Львівгаз обкрадає Войсович ,Сербан і Бойко.Це три [***]аси які цьомаються а потім один одного ібе у всі дири.Три кончіти .
19 Квітня, 2018 01:34
Осташук Львівгаз обкрадає Войсович ,Сербан і Бойко.Це три [***]аси які цьомаються а потім один одного ібе у всі дири.Три кончіти .
26 Листопада, 2017 23:55
Стрий Це не Войсович а Сербан пізьдюк розкрадає Львівгаз. Всі знають якщо щось будувати і здавати по газу треба дати гроші тому [***]асу Сербану. Йобаний корупціонер за яким тюрма плаче.Де дивляться правоохоронні органи то ж [***] не дає будівельникам жити.Спочатку тільки за прийомку квартири по газифікації брали 300 потім 500 а зараз 1000 гривень.Того шакала треба засадити в тюрму разом з тим Лациком недоношеним.Скільки можна терпіти ці побори їх треба люструвати і повозити у возику для сміття. Кончене [***] переходе всі рамки. [***] шакал кончений
17 Листопада, 2017 08:50
Майстер Що таке сьогодні Львівгаз,це дойобане розбите підприємство.Люди йдуть кожень день по декілька заяв на звільнення.Купка [***]асів Войсович,Гук, Сербан встановили схеми і відкати і жирують.Другі такі як Бойко ,Кондратьєв їм кидають крохи із столу щоб непизділи.Треті Шиян,Дема певно вже ніц немають.Недоходе.Керівники віділів біда чорна,а колектив дохне з голоду.80 відсотків тракторів і газельок стоїть під плотом,а Войсович їзде на службовому Прадо із зарплатею 180 000 грн плюс преміальні.Середня зарплата працівників 3700 грн.Найбільший артист аферист це Сербан жовтоватмй порваний піджак.
5 Жовтня, 2017 21:25
Іван Спеціалісти йдуть з Львівгазу масово через умови праці які зробив [***]шнік Войсович.Підприємство за його керівництва повністю розвалене. Як можна було того тупорилогр юриста ставити головою.Сербан краде з Войсовичом скоро з Львівгазу ніц не буде,а безпека газовні пиріжки їсть.Все розігнати той зброд і вернути Чайківського.Який з Гука інженер то лисий [***],а Лацик дитя недоношенне який з нього зам.Безпека то взагалі [***],а особливо Бойко лисий орангутан якому хіба коровам хвости крутити.Поки ці [***]аси крадуть с люсара,контролери облік,електрозахист,водії стягують кінці з кінцями.
14 Вересня, 2016 10:00
Микола ПОВНА ВАКХАНАЛІЯ ОблГАЗ тобто ФІРТАША (85% облгазів належить Фірташу). Норми використання газу є і так завищені піднімати їх у два рази це на своє бажання є Великою Наглістю враховуючи що і ціну на газ підняли за рік у три рази. По закону повинні встановлюватись індивідуальні лічильники, а не загальнобудинкові це теж порушення. Так само не можна розраховувати об'єми газу на кожну квартиру по показам цього загальнобудинкового лічильника. ПОРА ВЖЕ ПІЖАРЮВАТИ Фірташа і керівництво облгазів !!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!