Львів’яни з особливими потребами можуть подавати документи в будь-який відділ соцзахисту

1012 0
Львів’яни, які пересуваються на інвалідних візках і є на обслуговуванні в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, можуть подавати документи в той відділ соціального захисту, де їм зручно, – повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Фото: psi.org.ua

Фото: psi.org.ua

За словами в. о. начальника управління соціального захисту Ігоря Кобрина, будь-який відділ соціального захисту повинен без проблем прийняти документи у інваліда-візочника, навіть якщо він зареєстрований у іншому районі. Після того документи передаються працівниками соцзахисту за територіальною приналежністю.

Для отримання детальнішої інформації, у разі виникнення питань, слід звертатись до районних відділів соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради. Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький: тел.:  261-44-50

Личаківський: тел.:  235-71-62

Залізничний: тел.:  295-82-28

Франківський: тел.:  237-50-81

Шевченківський: тел.:  252-28-40

Сихівський: тел.:  254-64-80

Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13 до 19 год.; вівторок-четвер – з 08 до 19 год.; п’ятниця – з 09 до 14 год.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі он-лайн та дізнатись більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://social.lviv.ua.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар