Чим найбільше пишаються львів'яни. Результати дослідження. Візуалізація

3884 0
Всеукраїнське муніципальне опитування проводив Міжнародний республіканський інститут. Всього опитали 19 200 осіб. За результатами опитування встановлено, що львів’яни, порівняно з іншими містами, найбільше гордяться своїм містом.
фото: communities.lviv.uа

фото: communities.lviv.uа

Опитування проводила Соціологічна група «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту.

Дані зібрали у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк) 20 січня – 8 лютого 2016 року за допомогою інтерв'ю вдома у респондентів. 

Мешканців міст України попросили відповісти на запитання, чи в їхньому місті можна реалізувати себе, чи місто привабливе для інвесторів, чи має воно ефективну економіку, чи є в ньому добрі умови для життя, чи приваблює місто туристів та гостей і чи береже воно традиції і культуру регіону.

Читайте також: Львів посів 9-те місце в рейтингу міст України

За результатами опитування львів'яни, порівняно з іншими містами України, найбільше відчувають гордість за своє місто.

Утім, згідно з результатами дослідження, львів'яни не задоволені поводженням зі сміттям, якістю комунальних послуг, станом доріг, системою паркування, роботою поліції.

Нагадаємо, переможцем в рейтингу стало місто Вінниця, його визнали найкомфортнішим містом в Україні. Друге місце посів Харків – ці міста вже втретє перемагають в рейтингу. Третє місце отримав Луцьк, який посунув Львів. Місто змістилось аж на 9 сходинку через проблеми з сміттям і високе комірне (плата за найману квартиру). 16-те місце посіла столиця України – Київ.

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар