Львів’яни зможуть скаржитися на злочини правоохоронців, топ-чиновників і військових

951 0
Громадську приймальню мають сформувати протягом двох-трьох місяців на вулиці Кривоноса, 6.
Фото ілюстративне uezd.com.ua

Фото ілюстративне uezd.com.ua

Державне бюро розслідувань відкриє в місті громадську приймальню. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Територіального управління ДБР у Львові Владислав Савинець, передає кореспондент Tvoemisto.tv.

Громадську приймальню мають сформувати протягом двох-трьох місяців на вулиці Кривоноса, 6.

«Приймальня буде функціонувати постійно. Буде спеціальна чергова служба, яка прийматиме звернення і реагуватиме на них. Людина необов’язково має принести докази щодо вчинення злочину. Якщо певні документи чи копії є, це тільки плюс, але ми записуємо все зі слів людини. Нам потрібне пояснення злочину, час, обставини і місце вчинення, які можна перевірити в ході досудового розслідування», – розповів у коментарі Tvoemisto.tv Владислав Савинець.

Зараз прийом громадян здійснюють в 105-му кабінеті на вулиці Винниченка, 18 двічі на тиждень: по вівторках та четвергах з 12:00 до 18:00. Також з 9:00 до 18:00 працює черговий слідчий, який приймає заяви про злочин. Якщо ж злочин вчинили після 18:00, львів’яни можуть звернутися по допомогу на гарячу лінію ДБР.

Читайте також: Суддя Львівського апеляційного суду збив насмерть пішохода

Додамо, що Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Львові розпочало роботу 27 листопада. Повноваження управління поширюються на Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську та Волинську області. Зараз на розгляді в управлінні перебуває 525 кримінальних проваджень, з яких половина – щодо можливого вчинення злочинів правоохоронцями, ще частина – військові злочини, і 7 проваджень проти суддів.

«Ми розслідуємо злочини топ-чиновників: президентів, чиї повноваження закінчилися, народних депутатів, міністрів і інших високопосадовців. Крім того, ми займаємося правоохоронцями, крім вищого офіцерського складу, і військовими злочинами», – каже в.о. директора Територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові Віталій Стець.

Читайте також: Львівського поліцейського, який насмерть збив жінку і втік, взяли під варту

Від початку своєї роботи ДБР скерувало до суду 28 кримінальних проваджень.    

Андрій Костюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар