Львів’янин Роман Гладиш став чемпіоном Європи з велотреку

2634 0
Наш велогонщик став найшвидшим в індивідуальній гонці на 15 км.
фото НОК України

22-річний український велогонщик Роман Гладиш здобув перемогу на Чемпіонаті Європи з велотреку. Про це повідомляє у Facebook прес-служба Національного олімпійського комітету України.

«Неймовірна перемога! Роман Гладиш - чемпіон Європи з велотреку в дисципліні скретч», - йдеться у повідомленні.

Друге місце на чемпіонаті, що проходить в шотландському Глазго, посів спортсмен із Франції Адрієн Гарель, третє - швейцарець Трістан Марге. Зазначимо, що скретч це індивідуальна велогонка на дистанції 15 кілометрів.

Роман Гладиш – найкращий велотрековик України за результатами змагань у 2014 році (за підсумками сезону Федерації велосипедного спорту України). На його рахунку 1285 залікових очок, що на 285 більше від найближчого переслідувача.

У 2015 році він виборов бронзову медаль у перегонах скретч на етапі Кубка світу з велотреку.